whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Yara Bakımı

Evde yara bakımı, oluşan yaralarınız üzerine uzman ekibimizin sizi evinize gelerek size en uygun tedaviyi uygulaması işlemidir.

Evde Yara Bakımı

Birçok hasta yaralar nedeni ile hareket etmekte zorlanıyor ve bu hastalar maalesef ki ya evde yanlış, yarım pansuman yüzünden yaralarla daha uzun süre mücadele ediyor ya da acı içinde hastanelere, sağlık ocaklarına kadar yürümek zorunda kalıyorlar. Evde sağlık hizmetlerimizden biri olan evde yara bakımı bu tarz hastalarımızın işine yarayacak hizmetlerimizden biridir. Profesyonel ekibimiz isteğiniz üzerine size her daim yardımcı olabilir. Modern evde sağlık ekibi olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte yanınızdayız.

Yara Türleri

 • Erozyon tip yara
 • Ülser tip yara
 • Fissür tip yara

Açık Yara Pansumanları

Açık yara pansumanlarında, Yaranın deri ile kaplı olan etrafı silinir ve içine kesinlikle antiseptik müdahalede bulunulmaz. Yaranın iç kısmı enjektöre doldurulmuş serum püskürtülerek temizlenir ya da steril ve serum ile ıslatılmış bir gazlı bez ile hafifçe silinir. Sonrasında yaranın üzerini hafifçe bir bez ile kapatın. Eğer fazla derin bir yara ise sağlık kuruluşlarına gitmenizde fayda var. Fakat herkesin sağlık kuruluşlarına harcayacak vakti yok bu nedenle de evde yara bakımı hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz.

Yara Bakımı

Yara bakımı yaparken ki amaç yarayı hızlı iyileştirmektir. Vücudumuzda bulunan hücrelere yardım etmek bir nevi. Yara bakımı yaparken günlük pansuman ve yara çevresini temiz tutmak en önemli detaylardan biri ayrıyeten eğer derin ve dikişli yara ise uzman birilerinden yardım almanız gerekebilir. Bu tarz işlemleriniz için evde yara bakımı hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz.

Evde Yara Bakımı Fiyatları

Fakat herkesin sağlık kuruluşlarına harcayacak vakti yok bu nedenle de evde yara bakımı hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz. Yara bakım ve pansuman hizmetlerimizden yararlanmak için arayabilirsiniz. (0530 245 0 112)