whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Sonda

Evde sonda, yeni ameliyat olmuş ya da yatalak hastalar gibi tuvalet ihtiyacını hareket etmeden ev ortamında ihtiyacını gidermesi için verilen hizmettir.

Evde Sonda

Evde sonda hastaneye gidemeyen yatalak hastalara veya yeni ameliyat olmuş sonda kullanması gereken hastalara verilen bir hizmettir. Bu hizmet oldukça önem arz etmektedir. Çünkü sonda oldukça önem verilmesi gereken bir konudur. Son derece titizlikle takılması ve bakımının belli aralıklarla aksatılmadan yapılması gerekmektedir. Ayrıca hastanın kendi başına profesyonel bir kişi olmadan sondayı çıkarmaması gerekmektedir. Bu bakımdan evde sonda hizmeti önemli bir konudur. Modern evde sağlık olarak biz evde sonda hizmetini bu konulara dikkate alarak vermekteyiz.

Sonda Çeşitleri Nelerdir?

 • Nelaton sonda
 • Folev sonda
 • Böbrek sonda      
 • Mesane sonda

Sonda Nasıl Takılır?

Sonda nasıl takılır?  Sorusu Modern Evde sağlık firmamıza telefon ile sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu soruya gönül rahatlığı ile yanıt verebilmekteyiz. Son derece tecrübeli ekibimizle talebiniz doğrultusunda evde sonda hizmeti sağlamaktayız. Evde sonda takmak oldukça titizlikle yapılması gereken bir hizmettir. Öncelikle temizlik kurallarına dikkat edilmelidir. Eller ve sonda arınık olmalıdır. Daha sonra hastaya sonda mahremiyet kurallarına dikkat edilerek yapılmaktadır. Sonda takıldıktan sonra yine temiz tıbbi bir bantla sabitlenmektedir. Bu şekilde sonda bakımı zamanına kadar sabit kalması sağlanmaktadır.

Sonda Nasıl Çıkarılır?

Sonda nasıl çıkarılır?  Modern; Evde sağlık firmamıza sıklıkla sorulan sorulardan bir diğeridir. Sonda çıkarmak son derece önemlidir. Hastanın yangı kapmaması ve böbrek yâda mesanesinin zarar görmemesi açısından son derece titizlikle yapılması gerekmektedir. Bu konuda son derece tecrübeli ekiplerimizle hizmet sağlamaktayız. Bu bakımdan talepleriniz doğrultusunda doktorun verdiği zaman diliminde sonda çıkarımı sağlanmaktadır.

Evde Sonda Takma Ücreti

Evde sonda takma ücreti sonda çeşidine ve verilen hizmetin süresine göre değişkenlik göstermektedir. Bu bakımdan net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Modern Evde Sağlık firması olarak 0530 245 0112 telefon numarasına yönelttiğiniz tüm taleplerinize karşılık hizmet sağlamaktayız. Fiyat bilgisi için daha detaylı bilgiyi bu telefon numarasından alabilmektesiniz.