whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Serum Hizmetleri

Evde serum, serum tedavisine ihtiyacı olan hasta insanların ev konforunda bu tedaviye ulaşmaları için verilen hizmettir.

Evde Serum Hizmetleri

Evde serum hizmetimiz işin özünde evde tedavi görmek isteyen uzun süreli serum değişikliğine ihtiyacı olan veyahut evde hizmet görmek isteyen hastalarımız için çok uygundur. Serum yüksek ağrı veya acil tedavilerde hastane gözetiminde tutulması gereken hastalar için kullanılır. Fakat bazı hastalar hastane yatağında yatarak serumu beklemek yerine evlerinde beklemeyi tercih ediyor olabilir. Bu nedenle evde sağlık hizmetleri gündeme geliyor. Evinizde kendi konfor alanınızda hizmet görmek isterseniz evde sağlık hizmetleri size göre.

Serum Çeşitleri

 • Tuzlu serum
 • Şekerli serum
 • İzotonik serum
 • Elektronitli serum
 • Plazma genişleticili serum

Serum Tedavisi Gerektiren Durumlar

Serum tedavisi, sıvı kaybı ve eksik mineral ve vitamin var ise bunların eksikliğini gidermektir. Bu nedenle de serumların eğer başka bir durum da olduğu düşünülüyor ise ilaçlarla güçlendirilmesi normaldir. Serum takılan kişiler genellikle sağlık sorunu olarak vitamin eksikliği ve sıvı kaybı şikâyetleri ile hastaneye gelirler. Bu tarz şikâyetler için en uygun tedavi serum tedavisidir.

Evde Serum Takılması

Herkesin sağlık kuruluşlarına harcayacak vakti yok bu nedenle de evde serum hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz. Ki sadece bizim firmamız değil birçok firma artık herkesin aktif bir şekilde iş hayatına katılması nedeni ile evde sağlık hizmetleri sunmaya başladı. Evde serum takılması da bu hizmetlerden sadece biridir. Evde sağlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Evde Serum Fiyatları

Fakat herkesin sağlık kuruluşlarına harcayacak vakti yok bu nedenle de evde serum hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz. Serum ve diğer tüm evde sağlık hizmetlerimizden yararlanmak için arayabilirsiniz. Evinizde kendi konfor alanınızda hizmet görmek isterseniz evde sağlık hizmetleri size göre. (0530 245 0 112)