whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Röntgen

Evde röntgen, firmamız sizler için hastaneye gitmeden evinizde röntgen hizmet sağlamaktadır. 0530 245 0112 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Evde Röntgen

Evde röntgen hastaneye gidemeyen ve röntgen çekilmesi gereken hastalar için verilen bir hizmetimizdir.  Modern Evde Sağlık firması olarak biz her türlü sağlık hizmetini vermekteyiz.  Evde röntgen çekilmesi gereken hastaların röntgen çekimlerini mobil cihazlar ile gerçekleştirmektedir. Bu bakımdan talep edildiği takdirde bu işlemler istenişsen aralıklarla gerçekleştirilmektedir.  Röntgen hastalıkların erken teşhisi konusunda oldukça önemlidir.  Ayrıca yaralanmalarda, kırıkların tespitlerinde oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Evde bu hizmeti almak oldukça önemlidir.

Evde Röntgen Çekim Cihazları

 • Göz röntgeni
 • Diş röntgeni
 • Mamografi
 • Dipler
 • Göğüs röntgeni

Mobil Röntgen Cihazı

Mobil röntgen cihazı hastaneye gidemeyip evde tıbbi görüntüleme hizmeti almak isteyenler için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar oldukça kullanışlıdır. Çünkü hastane şartlarını evinize kadar getirmemizde büyük rol oynamaktadırlar. Bu cihazlar sayesinde evde röntgen hizmeti sağlamaktayız talebiniz doğrultusunda istediğiniz röntgen cihazı ile evde görüntüleme işlemi sağlamaktayız. Mobil cihazlar hastanede bulunan cihazların aynısıdır. Sadece portatif hale getirilmiş ve küçültülürmüşlerdir. Bu bakımdan hastanede bulunan cihazların yaptığı tüm işlemleri bu cihazla yapmak mümkündür.

Evde Röntgen Nasıl Çekilir?

Evde röntgen nasıl çekilir? Sorusu firmamıza sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. Mobil cihazlar hastane ortamındaki cihazların portatifle getirilmiş ve küçültülmüş halleridir.  Bu bakımdan her türlü röntgen çekimime görüntüleme işlemi u cihazlar ile ev ortamında gerçekleştirilebilmektedir. Göz, diş, Göğüs, meme gibi özel alanlar için mobil röntgen cihazları bulunmaktadır. Modern Evde Sağlık firması olarak biz tecrübeli ekiplerimizle evde bu hizmeti talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. 

Evde Röntgen Çekimi Fiyat

Evde röntgen çekimi fiyat konusu yapılan işleme göre değişkenlik göstermektedir.  Bu bakımdan net bir fiyat bilgisi vermek sağlıklı olmayacaktır.  Firmamızı arayarak kullanılan cihazlar ve uygulamaların fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. 0530 245 0112 numaralı hat 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır.