whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Port Değişimi ve Bakımı

Evde port değişimi ve bakımı, hastaların hastaneye gelmeye gerek duymadan evlerinde port (kateter) değişim ve bakımlarını sağlayan hizmete verilen isimdir.

Evde Port Değişimi ve Bakımı

Evde port değişimi ve bakımı hastanın veya yaralının hastaneye gitmeye gerek kalmadan evde yapılması işlemine verilen isimdir. Bu hizmeti sağlayan Modern Evde Sağlık firmamız sizlere son derece titizlikle tecrübeli ekiplerimiz ile hizmet sağlamaktadır. Evde port değişimi ve bakımı için firmamıza talep yöneltmeniz yeterli olmaktadır. Bu aşamadan sonra tüm işlemleri biz doktorunuzun yönlendirmelerine göre sağlamaktayız.  Bu bakımdan talepte bulunmanız yeterli olmaktadır.  Evde port değişimi dikkat edilmesi gereken   bir konudur.

Port Kateter Sistemi Takılan Hasta Nelere Dikkat Etmelidir

 • Hızlı ve ani hareketlerden kaçınmalıdır.
 • Su değdirmemeye özen göstermelidir.
 • Doktor talimatlarına birebir uyması gerekmektedir.
 • Kaşınma yanma gibi durumlarda doktora bilgi vermesi gerekmektedir. 
 • Temizlik kurallarına uyulması gerekmektedir. Enfeksiyon için önemlidir. 

Evde Kateter Bakımı

Evde kateter bakımı son derece önemlidir. Bu bakımdan profesyonel yardım almak gerekmektedir. Evde bakımı sağlanmayan kateter hastada veya yaralıda son derece ciddi sonuçlara neden olabilmektedir. Bu bakımdan bakımında temizlik kurallarına uyulması gerekmektedir.

Port Kateter Hemşirelik Bakımı

Port kateter hemşirelik bakımı Modern Evde Sağlık olarak sağladığımız bir hizmettir. Hastaneye gidemeyen yaralı, hasta veya yeni ameliyat olmuş kişilere verilen bir hizmettir. Bakım yapılması için yönlendirdiğimiz hemşireler kateter ve port bakım hizmeti vermektedir.  Port kateter bakımı temizliğe dikkat edilmemesi halindesin derece ciddi sonuçlara neden olabilmektedir.

Port (Kateter) Nedir?

Port(kateter)  Nedir?  Sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. port kateter damar yolu açılamayan hastalara göğüs kısmında açılan bir çeşit suni damar yoludur. Buradan ilaç verilmesi sağlanmaktadır. Ameliyat sonrası ve ya ciddi yaralanmalarda kullanılmaktadır. Bu bakımdan bakımı ve temizliğinin son derece dikkatli bir şekilde yapılması önemlidir.

Evde Port Değişim Ücretleri

Evde port değişim ücretleri verilen hizmetin çeşidine ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. Bu bakımdan 0530 245 0112 telefon numarası aranarak daha detaylı bilgi alınabilmektedir. Bu telefon numarası üzerinden evde bakım hizmetleri fiyatları hakkında bilgi alabilir her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz.