whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Hemşire Hizmeti

Evde hemşire, hastaneye gelemeyen hastaların bakımlarını, ilaç, iğne gibi ihtiyaçlarını ev ortamında karşılayan ekiplerin verdiği hizmete verilen isimdir.

Evde Hemşire Hizmeti

Evde hemşire hastaneye gidemeyen hastaların ede aldığı hemşire hizmetine verilen isimdir. Bu hizmeti son derece tecrübeli hemşire ekibimiz sağlamaktadır. Ameliyat sonrası, yaşlılık gibi durumlarda hastaların evine giden hemşire ekibimiz iğneleri, aşıları e serum hizmetlerini sağlamaktadır. Ayrıca pansuman gibi ihtiyaçlarda da ede hemşire hizmetleri ilgilenmektedir. Modern Evde Sağlık firması olarak iz tüm hizmetleri talepleriniz doğrultusunda sağlamaktayız. Ayrıca daha küçük hastalar için de evde hemşire hizmetimiz bulunmaktadır. Bu konu için çocuk hemşireleri görevlendirilmektedir.

Evde Hemşire Neler Yapabilir

 • Serum takmak
 • İğne yapmak
 • Pansuman
 • İlaç takibi
 • Damar yolu takip etme ve açma

Eve Hemşire Hangi Durumlarda Gelir

Eve hemşire hangi durumlarda gelir sorusu sıklıkla sorulan sorulardan bir tanesidir. Çeşitli ameliyatlar sonrası, hastalıklarda veya buna enser durumlarda hastaneye gidemeyen hastalara sunduğumuz bu hizmeti talep ettiğiniz andan itibaren alabilmektesiniz. Herhangi bir şart bulunmamaktadır. Pandemi gibi bir durumda hastaneye gitmek istememeniz durumunda da firmamızdan evde hemşire hizmetinden faydalanabilirsiniz. Evde hemşire hizmeti sıklıkla kullanılan hizmetlerimizden bir tanesidir. Bu akımdan hemşireleriz son derece tecrübeli kişilerdir. Serum takma, ilaçların uygulanması, pansuman yapma gibi işlemleri uygulayabilmektedirler. Ayrıca doktor tavsiyesi olan diğer işlemleri de yapabilmektedirler.

Evde Hemşire Hizmeti Nedir?

Evde hemşire hizmeti nedir? Sorusu sıklıkla sorulan sorulardan bir diğerdir. Modern Evde Sağlık firması olarak hastaneye gidemeyecek durumda olan hastalara hemşire hizmeti sağlamaktayız. Bizi her gün her saatte arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Serum takma, iğne veya aşı olma gibi durumlarda, pansuman yapılması gereken durumlarda hemşire hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evde Hemşire Fiyatları

Evde hemşire fiyatları verilecek hizmete, kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu bakımdan 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabileceğiniz firma telefon numaramıza ulaşım sağlayabilmektesiniz. 0530 245 0112 telefon numarasından firma yetkililiklerimize evde hemşire talebinde bulunabilmektesiniz.