whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Hasta Bakıcı

Evde hasta bakıcı, bakıma muhtaç hastalarınız için evinize gelen ve hastanızın bakımlarını yapan kişilere verilen isimdir.

Evde Hasta Bakıcı

Evde hasta bakıcı, herhangi bir nedenden dolayı bakıma ihtiyaç duyan hasta veya yaşlılara hizmet veren kişidir. Kendi kişisel bakımını, temel ihtiyaçlarını gerçekleştiremeyen hasta veya yaşlılara hasta bakıcılar, özen ve ilgiyle ilgilenerek görevlerini yerine getirirler. Evde hasta bakımı; hastanın kendi ortamında, hastanın rahat edebileceği bir şekilde hasta bakıcı tarafından bakılmasıdır. Evde hasta bakıcı hizmeti firmamız tarafından verilen bir sağlık hizmetidir. Deneyimli hasta bakıcılarımız, hastalara gerekli ilgi ve özeni göstererek, tedavilerini aksatmadan yerine getirirler.

Hasta Bakım Hizmetleri

 • Hastanın kişisel bakımı sağlanması (yıkanma, öz-bakım uygulamaları, giyinme)
 • Fiziksel aktivitelerinin tamamlanması
 • Doktor ve hemşireler tarafından verilen yönergelerle tedavisinin yapılması
 • Sevk ve ulaşım
 • Duygusal destek
 • Aileye verilen bilgi ve destek gibi hizmetleri gerçekleştirir.

Yatalak Hasta Bakıcı

Yatalak hasta bakıcı, yemek yeme, tuvalet ihtiyacını giderme, banyo yapabilme, hareket edebilme gibi aktiviteleri bireysel olarak gerçekleştirmeden yoksun olan hastalara bakar. Bu nedenle yatalak hasta diğer hasta gruplarından daha fazla ilgi ve dikkate ihtiyaç duyar. Gerekli özeni ve ilgiyi sağlayabilecek deneyimli bir uzman hasta bakıcı tarafından gerçekleştirilmedir.

Günlük Hasta Bakıcı

Günlük hasta bakıcı, talep doğrultusunda günün sadece belirli saat aralıklarında ( Örneğin; yarım gün ya da 3 saat gibi) hastanın yıkanma, alışveriş, fizyoterapist tarafından belirlenmiş egzersizlerinin yapılması gibi işlemlerinin yapılmasını kapsayan hasta bakıcılık görevidir. Firmamız bünyesinde barındırdığı günlük hasta bakıcıları deneyimli, bilgili ve alanında uzmandır.

Yaşlı Hasta Bakıcı

Yaşlı hasta bakıcı, yaşlandıkça kendi öz-bakımlarını ve günlük işlerini yerine getiremeyen, yardıma ihtiyaç duyabilen hastalarla ilgilenir. Bu durumda hasta bakıcılar yaşlının günlük aktivitelerini yerine getirmesini sağlar. Ayrıca hasta bakıcılar yaşlılara arkadaş olur onlarla sohbet eder ve yakından takip ederler.

Evde Hasta Bakıcı Fiyatları

Evde hasta bakıcı fiyatlarını öğrenmek Modern Evde Sağlık firmamızın uzman, deneyimli hasta bakıcılarından yararlanmak isterseniz 0530 245 0112 numaralı telefondan bize ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.