whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Glutatyon Serum Tedavisi

Evde glutatyon serum tedavisi, evinize gelen konu uzmanı sağlık ekibi tarafından glutatyon serum tedavisi hizmetinin verilmesidir.

Evde Glutatyon Serum Tedavisi

Evde glutatyon serum tedavisi Modern Evde Sağlık firması olarak verdiğimiz hizmetlerden bir tanesidir. Bağışıklık sisteminin daha güçlü hale getirilmesine yardımcı olan bu serum sayesinde hastaların daha çabuk iyileşmesi hedeflenmektedir. Ayrıca virüs ve bakterilere karşı daha güçlü bir bağışıklık sistemi kazanmaya yardımcı olunmaktadır. Bundan başka hastalıklara yakalanma riskini de en aza indirmektedir. Kötü beslenme gibi durumlarda güçsüz kalan bedenin tekrar güçlenmesine fayda sağlamaktadır.  Alkol kullanımı gibi bazı kötü alışkanlıklar rakamlar denilen zararlı atomların vücuda toplanmasına neden olmaktadır. Bunu önlemek için de bu serumun faydalı olacağını söyleyebilmekteyiz.

Hangi Hastalara Glutatyon Serum Tedavisi Verilir

 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenlere,
 • Vücut detoksu yapmak isteyenlere,
 • Yaşlanma belirtilerini en aza indirmek isteyenlere
 • Daha sağlıklı olmak isteyenlere

Hamilelere, kimyasal tedavi görenlere kesinlikle önerilmemektedir.

Glutatyon Serum Nedir

Glutatyon serum nedir sorusu firmamıza sıklıkla gelen sorulardan bir tanesidir.  İçeriğinde C vitamini, Alfa Lipolik Asit ve Glutatyon bulunmaktadır. Bu serum bağışıklık sistemini güçlendirmeye yaramaktadır.  Ayrıca vücut detoksu yapmak isteyenler, daha sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenler de evde bu serumu firmamızdan talep ederek alabilmektedirler.  Anti-agin etkisi bulunan bu serum sayesinde daha genç ir görünüme sahip olabilmektesiniz.

Damardan Glutatyon Nedir?

Damardan Glutatyon nedir sorusu insanların aklında takılan sorulardan bir tanesidir.  İçeriğinde oldukça faydalı maddeler bulunan bu serumun damardan erilmesi mümkündür. Bu sayede daha hızlı bir etki görülmesi beklenmektedir. Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte oldukça faydalı bir serumdur. Firmamız tecrübeli ekipleri tarafından talebiniz doğrultusunda evinize gelerek damardan bu serumun takılması mümkün olmaktadır.  

Glutatyon Tedavisi Fiyat

Glutatyon tedavisi fiyat konusunda net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Çünkü tedavinin süresi ve kullanılan serumun dozuna göre değişkenlik göstermektedir.  Bu bakımdan 0530 245 0 112 numaralı telefon üzerinden firmamızı arayarak daha net bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.