whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde Fizyoterapist

Evde fizyoterapist, evde verilen fizik tedavi işlemlerini uygulayan sağlık çalışanına verilen genel isimdir.

Evde Fizyoterapist

Evde fizyoterapist evlere fizik tedavi yapmak için gelenlere verilen isimdir. Bu kişiler alanlarında son derece uzmanlardır. Hareket bozukluğuna yol açan her türlü yaralanma, hastalık ve yaşlılıkla ilgili ağrı ve fonksiyon bozukluklarına uzman bir hekim tarafından yapılan tanı sonrası devreye giren fizyoterapistler kendileri ile ilgili değerlendirme yapmaktadırlar. Daha sonra bu değerlendirme sonucuna göre hastaya tedavi uygulamaya başlamaktadırlar. Bu sayede hastanın yaşam kalitesinin artırılması, tedavi edilmesi amaçlanmaktadır. 

Evde Fizyoterapist Ne Yapar

 • Hastanın rahatsızlığını değerlendirir.
 • Hareket kabiliyetine göre tedai yöntemi geliştirir.
 • Hastalık tanısı konulduktan sonra tedaviye geçer.
 • Hastanın yaşam kalitesini artırmaya yönelik bir tedavi yöntemi belirler.
 • Hastanın takibini yapar
 • Fizyoterapi raporlaması yapar.

Evde Fizyoterapist Hizmeti

Evde fizyoterapist hizmeti firmamız olarak verilen hizmetlerden bir tanesidir. İşinde son derece başarılı olan fizyoterapistler ile uygulanan tedavi sonrası talepleriniz yerine getirildiğini görmüş olacaksınız. Fizyoterapist ekibimiz tanı konulduktan sonra hastanın rahatsızlığına göre bir değerlendirme yapar ve hastanın hareket kabiliyetine göre bir tedavi geliştirir. Bu aşamadan sonra tedaviye geçilir ve düzenli olarak takibi sağlanır. Fizyoterapistin herhangi bir şekilde teşhis koyma görevi bulunmamaktadır. Tanı konulan hastaya hareket alanına göre tedavi uygulamak asıl amaçlarıdır.

Evde Fizik Tedavi Nedir

Evde fizik tedavi nedir sorusu firmamıza gelen sorulardan bir tanesidir. Evde fizik tedavi talebiniz doğrultusunda firmamız ekipleri tarafından verilen bir hizmettir. Tanı konulduktan sonra fizyoterapistlerimiz tarafından bir tedavi yöntemi belirlenir ve hastanın hareket kabiliyetine göre tedaviye başlanır. Daha sonra tedavi sürekli olarak takip eldir ve hastanın yaşam kalitesinin yükselmesi hedeflenmektedir. Hastanın tedavisinin süresi hakkında bilgiyi doktorlar ve fizyoterapistler düzenlemektedir.

Evde Fizik Tedavi Ücreti

Evde fizik tedavi ücreti değişkenlik göstermektedir. Hastanın durumu ve fizik tedavinin ne kadar süreceği ayrıca hangi malzemelerin kullanılacağı fiyat konusunu belirlemektedir. Bu bakımdan 0530 245 0 112 numaralı telefon numarasını arayarak talepleriniz doğrultusunda fiyat bilgisi almanız mümkündür.