whatsap
 • 0530 245 0 112

  Evde Sağlık Hizmetleri

  Teklif Al
 • Telefon: 0530 245 0 112
 • Sarıgöl mahallesi Çetinkaya sokak no:3a GOP/İstanbul
 • Çalışma Saatleri: 7/24
background

Evde EKG Çekimi

Evde ekg çekimi, kalp hastalıklarının teşhisinde önemli yer kaplayan ekg işleminin evde sağlık ekipleri tarafından yapılmasıdır.

Evde EKG Çekimi

Taşınabilir EKG cihazı yardımıyla kalp hastalığı şüphesi bulunan veyahut da muayene edilmesi gereken hastalara sunduğumuz bir diğer hizmetimiz olan evde EKG çekimi profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetinize açılmıştır. EKG kalp ritminizi kontrol etmek için uygulanan bir işlemdir ve bu işlem sayesinde kalp rahatsızlıklarınızın bir kısmı tespit edilebilir ve de birçok hastalığınız kontrol altında tutulur. EKG çekmek, check-up yaptırırken de yaptırmanızı isteyecekleri kalp sağlığınız için son derece önemli olan bir uygulamadır.

Ekg Hangi Durumlarda Çekilir

 • Göğüs ağrısı
 • Çarpıntı
 • Nefes darlığı

Bu tarz durumlar da kalbin ritmini ve tüm sağlığı kontrol etmek amacıyla sizi ekg çekmeye gönderirler. Fakat oradan oraya aktarılmak ile uğraşmak istemeyenler için evde EKG hizmetimiz uygundur.

Teşhiste EKG Önemi

EKG hastalıkların teşhisinde çok önemlidir. Çünkü kalbimizin ritminden, kan akışına kadar bir çok şeyi kontrol etmeyi sağlar. Göğüs ağrısı, Çarpıntı, nefes darlığı gibi belirtileriniz varsa kalbinizde sorun olabilir demektir. Yani işin özünde kalp sorunları bir sürü belirtiye neden olabilmektedir bu yüzden de check-up yaparken EKG çektirmenizi istiyorlar.

Evde EKG Nasıl Çekilir

Taşınabilir EKG cihazı yardımıyla kalp hastalığı şüphesi bulunan veyahut da muayene edilmesi gereken hastalara sunduğumuz bir diğer hizmetimiz olan evde EKG çekimi profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetinize açılmıştır. EKG kalp ritminizi kontrol etmek için uygulanan bir işlemdir ve bu işlem sayesinde kalp rahatsızlıklarınızın bir kısmı tespit edilebilir ve de birçok hastalığınız kontrol altında tutulur. EKG çekmek, check-up yaptırırken de yaptırmanızı isteyecekleri kalp sağlığınız için son derece önemli olan bir uygulamadır. Bu uygulamamızı yaparken göğüs kısmınıza cihazımızı takıyoruz ve gönderdiğimiz dalgalar yardımıyla kalp ritminizi kolaylıkla ölçmeye çalışıyoruz.

Evde EKG Çekim Ücretleri

Fakat herkesin sağlık kuruluşlarına harcayacak vakti yok bu nedenle de evde EKG çekim hizmetimiz de sizlerin hizmetine açılmıştır. Profesyonel kadromuz ile her saat hizmetinizdeyiz. EKG çekim ve diğer tüm evde sağlık hizmetlerimizden yararlanmak için arayabilirsiniz. Evinizde kendi konfor alanınızda hizmet görmek isterseniz evde sağlık hizmetleri size göre. (0530 245 0 112)